NOGI, NÓŻKI, REGULATORY

Sortuj wg:    
: 1 2 3 4 5 >>
: 1 2 3 4 5 >>

Nogi meblowe

Nogi meblowe to jeden z najpopularniejszych elementów wykorzystywanych do produkcji mebli. Wyposażone są w nie między innymi stoły czy biurka, choć nie tylko. Sprawdzają się też w przypadku komód, słupków, witryn czy stolików kawowych. W naszej ofercie znajdziesz nogi do mebli w wielu rozmiarach, kształtach, utrzymane w różnej stylistyce. Tak bogaty wybór pozwoli Ci na dobranie odpowiedniego modelu do aktualnie realizowanego projektu.

Oferujemy między innymi stalowe nogi, które doskonale sprawdzą się jako nogi do stołu. Dostępne są różne wykończenia i wersje kolorystyczne. Może być to stal inox czy mosiądzowana, połyskująca na złoto. Tego typu nogi z powodzeniem można wykorzystać również jako nogi do biurka, szczególnie utrzymanego w nowoczesnym stylu.

W naszej ofercie znajdują się też nóżki meblowe. Jednym z najczęściej wybieranych rodzajów są nóżki meblowe regulowane. Umożliwiają one nie tylko ustawienie wysokości mebla, ale i jego wypoziomowanie na nierównej nawierzchni. Oferujemy również klasyczne nóżki, w tym nóżki meblowe metalowe. Charakteryzują się one prostym, a przy tym niezwykle eleganckim wyglądem. Sprawdzają się nie tylko jako podparcie mebla, ale i element dekoracyjny.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępnych u nas nóg meblowych!

Odwiedziło nas: 586618 gości
projekt i realizacja BigCom

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji