OKUCIA MEBLOWE

Sortuj wg:    
LED
 
 
 
 

Okucia meblowe w sklepie internetowym

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór okuć meblowych. Są to elementy niezbędne do produkcji wszystkich mebli, bez względu na ich rodzaj czy późniejsze przeznaczenie. Wykorzystuje się je między innymi do wyrobu szafek kuchennych, szaf na ubrania, stołów czy krzeseł. Niektóre z okuć są typowo funkcjonalne, inne z kolei to detale służące do wykończenia gotowego mebla.

Wśród elementów meblowych funkcjonalnych znajdują się między innymi kątowniki i wsporniki półek, podnośniki i rozwórki do klap, prowadnice do szuflad, systemy prostujące drzwi czy zawiasy. Z kolei elementy meblowe wykończeniowe to na przykład zaślepki dekoracyjne, odbojniki silikonowe, oświetlenie, w tym zestawy LED, włączniki, uchwyty i gałki czy przepusty kablowe.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym okucia meblowe to produkty od sprawdzonych producentów, znanych nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Dbamy o to, aby naszym klientom dostarczać jedynie elementy meblowe wysokiej jakości, których sami jesteśmy pewni i możemy z czystym sumieniem zarekomendować ich użycie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępnych w naszym sklepie internetowym elementów meblowych!

Odwiedziło nas: 586588 gości
projekt i realizacja BigCom

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji