OKUCIA DO ŁÓŻEK I STOŁÓW

Sortuj wg:    

Stelaże meblowe

Oferujemy stelaże meblowe, przeznaczone przede wszystkim do produkcji stołów i ław. W ofercie naszego sklepu znajdziesz między innymi gotowe mechanizmy podnoszenia blatów, dostępne w kilku różnych rodzajach. Szczegóły każdego z nich znajdziesz w opisach poszczególnych produktów. Zainstalowanie podnośnika umożliwia łatwe podnoszenie blatu. Tego typu rozwiązania sprawdzają się przede wszystkim w przypadku stolików kawowych czy ław ze schowkiem. Świetnie nadadzą się również do montażu podnoszonego blatu w sofie czy kanapie.

Wśród stelaży meblowych znajdują się także stelaże biurkowe oraz stołów. Wykonujemy je na zamówienie, zgodnie z wymiarami otrzymanymi od klienta. Znajdziesz u nas również dodatkowe elementy, takie jak kątowniki, klamry do spinania stołu, obejmy oraz zawiasy do stołów rozkładanych. Kupisz więc u nas wszystko, co niezbędne do produkcji nowoczesnych, funkcjonalnych mebli.

Akcesoria do łóżek

Oferujemy także akcesoria do łóżek. W naszej ofercie znajdziesz między innymi osłonę podnośnika, która nie tylko zabezpieczy ten element, ale i sprawi, że całość będzie prezentowała się estetycznie. Proponujemy również elastyczny pas do pościeli i materaców.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępnych u nas stelaży meblowych i akcesoriów do łóżek!

Odwiedziło nas: 583530 gości
projekt i realizacja BigCom

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji