LISTWY DO SZUFLAD

Sortuj wg:    
Nie odnaleziono produktów.

Listwy do szuflad to praktyczne rozwiązanie umożliwiające łatwy podział dostępnej przestrzeni. Za ich pomocą można stworzyć praktyczne podziałki, które ułatwią przechowywanie wybranych przedmiotów oraz pomogą zachować porządek na co dzień. Ich ułożenie można dopasowywać dowolnie, zgodnie z preferencjami własnymi lub klienta docelowego. Z ich wykorzystaniem uzyskasz szereg kombinacji. Daje to niemal nieograniczone możliwości personalizacji gotowej szuflady. Można łączyć je z systemami szuflad.

Listwy do szuflad występują w różnych długościach, szerokościach i kolorach. Z powodzeniem więc dobierzesz odpowiedni rodzaj zarówno do głębokich szuflad o niewielkiej powierzchni dna, jak i tych, obszernych, choć niskich. Listwy można przycinać, aby dokładnie dopasować ich długość. Można dołączyć do nich także prostopadle mocowane przegródki, tworząc cały system wypełniający szufladę.

Listwy dostępne w naszej ofercie są łatwe w montażu oraz wygodne w codziennym korzystaniu. Co ważne, wyróżniają się również wysoką trwałością. Wszystko za sprawą wykorzystanych do ich produkcji materiałów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą listew do szuflad!

Odwiedziło nas: 583540 gości
projekt i realizacja BigCom

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji