System kulowo rurowy

Sortuj wg:    
: 1 2 3 >>
: 1 2 3 >>

Drążki ubraniowe do szaf

Oferujemy drążki ubraniowe do szaf. Jest to element, którego nie może zabraknąć w wielu meblach – od niewielkich szafek przeznaczonych na korytarz, po duże szafy ubraniowe czy garderoby. W naszej ofercie znajdziesz drążki o różnej długości i średnicy. Dzięki temu z łatwością dopasujesz rurę do aktualnie realizowanego projektu. Co więcej, oferujemy modele w kilku rodzajach wykończenia. Do wyboru są popularne rury chromowane, a także satynowe czy mosiądzowane. Oprócz tradycyjnych okrągłych drążków kupisz u nas również te o owalnym kształcie. Dodatkowo mamy w sprzedaży przedłużki do rur, które umożliwiają łączenie elementów.

Pozostałe elementy systemu kulowo-rurowego

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie pozostałe elementy systemu kulowo-rurowego, które umożliwią Ci sprawny montaż wybranego drążka w szafie. Oferujemy między innymi rozety do mocowania rur. Są one dostępne w kilku różnych rozmiarach i kolorach. Oprócz tego kupisz u nas inne typy mocowań, takie jak uchwyt przelotowy, uchwyt poziomy czy uchwyt przeznaczony do montażu drążków owalnych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą drążków ubraniowych do szaf oraz pozostałych elementów systemu kulowo-rurowego!

Odwiedziło nas: 589525 gości
projekt i realizacja BigCom

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji