SYSTEMY SZUFLAD

Sortuj wg:    
: 1 2 >>
: 1 2 >>

Oferujemy systemy szuflad. Wśród nich znajdują się wszystkie elementy niezbędne do ich montażu. Są to przede wszystkim kompletne szuflady. Zestawy składają się z boków szuflady, dwóch prowadnic, mocowania frontu, mocowania tylnej ścianki oraz zaślepek. W zależności od wybranego modelu w zestawie mogą znajdować się elementy dodatkowe, na przykład relingi.

Dostępne u nas komplety różnią się wyglądem oraz specyfikacją. Do wyboru masz między innymi zestawy w kolorze białym czy szarym. Oferujemy różne długości i wysokości szuflad. W niektórych modelach można wybrać również udźwig prowadnic. Dzięki temu z łatwością dopasujesz zestaw do realizowanego przez Ciebie projektu.

Wśród systemów szuflad znajdują się również poszczególne elementy osobno. Kupisz u nas na przykład ozdobne boki szuflad inox. Oferujemy także różnego rodzaju mocowania frontów w kilku wersjach kolorystycznych. Dużą część naszej oferty stanowią prowadnice meblowe, w tym niezwykle komfortowe w użytkowaniu prowadnice pełnego wysuwu. Dodatkowo zakupisz u nas wkręty blokady czy łącznik frontów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępnych u nas systemów szuflad.

Odwiedziło nas: 583540 gości
projekt i realizacja BigCom

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji